//

Breaking News:

latest

Ηρακλής - Κέρκυρα 1-1

O Ηρακλής αναδείχτηκε ισόπαλος με 1-1, με την Κέρκυρα στο Καυτατζόγλειο Στο «Καυτανζόγλειο», η Κέρκυρα προηγήθηκε στο πρώτο λεπτό των κα...

O Ηρακλής αναδείχτηκε ισόπαλος με 1-1, με την Κέρκυρα στο Καυτατζόγλειο
Στο «Καυτανζόγλειο», η Κέρκυρα προηγήθηκε στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων του πρώτου ημιχρόνου με τον Μπαλντοβαλίεφ, ωστόσο το πέναλτι-γκολ του Πορτουλίδη στο 56', υποχρέωσε τους Φαίακες στην τρίτη συνεχόμενη ισοπαλία τους και διαμόρφωσε το τελικό 1-1. Ουραγός έμεινε ο «γηραιός» με 6 βαθμούς, στο -6 από την προνομιούχο τριάδα.

ΗΡΑΚΛΗΣ (Νίκος Παπαδόπουλος): Χουάντερσον, Πουρτουλίδης, Μπουκουβάλας, Παπαστεριανός, Τσιλιανίδης (72' Ματσούκας), Λίμα, Χιονίδης (53' Ζαχόρα), Κουρούπης, Σιατραβάνης, Κοντέων, Κοντοδήμος (34' Ιντζόγλου)

Κασσιόπη (Μιχάλης Γρηγορίου): Κουτζαβασίλης, Μαραγκός, Βενέτης, Παρασκευαΐδης, Κουτσόπουλος, Γκόμεζ, Ζορμπάς (85' Γυφτοκώστας), Ναγιάρ (72' Κρητικός), Σουάνης (72' Βλάχος), Μπέριαν, Μπαλντοβαλίεφ.